Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obrabiarek.

Szkolenia

Firma ITT-Technika przeprowadza szkolenia z zakresu obsługi i programowania obrabiarek CNC takich jak centra frezarskie i centra tokarskie oraz obrabiarki specjalistyczne. Szkolenia prowadzone są na maszynach ze sterowaniem HEIDENHAIN, SIEMENS, FANUC, czyli najpopularniejszych sterowaniach CNC. W trosce o najwyższe standardy i poziom, szkolenia przeprowadzane są w Państwa przedsiębiorstwie, tak aby jak największa liczba operatorów mogła z nich skorzystać bez utraty produktywności przedsiębiorstwa.

Standardowy plan szkolenia zawiera podstawowe wiadomości dotyczące obsługi oraz budowy obrabiarek CNC, omówienie podstaw programowania oraz tworzenia programów. Szczegółowy zakres oraz długość prowadzonego szkolenia konsultowana i ustalana jest bezpośrednio z Państwem, tak aby móc dopasować się do rytmu Państwa firmy i nie zakłócać procesów produkcyjnych. W wypadku obrabiarek specjalistycznych, prowadzimy szkolenia w zakresie dedykowanych do tych maszyn sterowań.

Części zamienne

Jako przedstawiciel na polskim rynku firm takich jak HARDINGE, BRIDGEPORT, MATEC, MICROCUT, WIVIA, NEWAY, FAGIMA zapewniamy wsparcie w zakresie części zamiennych. Wiemy jak ważne jest aby maszyna była w pełni sprawna, dlatego nasz zespół będąc w ciągłym kontakcie ze światowymi producentami zapewnia dostawy najwyższej jakości oryginalnych komponentów.

We współpracy z najlepszymi firmami spedycyjnymi staramy się aby dostawy przebiegały szybko i bez zbędnych formalności. Możemy zaoferować wszystkie dostępne części zamienne do maszyn CNC powyższych producentów oraz akcesoria, które pomogą Państwu zoptymalizować proces produkcji poprzez dodanie m.in. podajników pręta, transporterów wiórów, sond pomiarowych, separatorów mgły olejowej oraz wielu innych.

Serwis

Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych obrabiarek.

Nasi specjaliści posiadają konieczne doświadczenie w usuwaniu usterek oferowanych obrabiarek i urządzeń na sterowaniach HEIDENHAIN, SIEMENS oraz FANUC, również na sterowaniach dedykowanych.

Nasz serwis wykonuje fachowo:

  • instalacje i uruchomienia obrabiarek CNC
  • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne CNC
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne CNC
  • remonty obrabiarek CNC
  • wykonujemy testy dokładności obrabiarek przyrządem Ball-Bar RENISHAW

Wdrożenia

Działamy kompleksowo. Od doboru maszyny CNC po jej wdrożenie do produkcji.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu technologii wykonania detalu. Producenci maszyn których reprezentujemy, to firmy z najwyższej półki, oferujące najbardziej nowoczesne i zaawansowane rozwiązania w dziedzinie obróbki metalu. Często firmy te wprowadzają nowe patenty oraz innowacje, pozwalające usprawnić produkcję, polepszyć jakość oraz zwiększyć zyski.

Wybierając ITT-Technika klienci mają pewność, że cały proces wdrożenia maszyn CNC zostanie profesjonalnie poprowadzony – poczynając od opracowania koncepcji, przez dobór odpowiedniej technologii, maszyn i narzędzi, aż po programowanie i przeszkolenie personelu. Kompleksowe wsparcie techniczne i fachowość pracowników ITT-Technika daje na każdym z etapów procesu technologicznego pewność, że sprawy są w dobrych rękach. Daje to poczucie bezpieczeństwa przy podejmowaniu decyzji związanych z nowymi inwestycjami.

Specjalizujemy się również w regeneracji wrzecion z zakresem:

  • kompleksowe remonty wrzecion oraz elektrowrzecion
  • regeneracja mechanizmów zacisku
  • demontaż oraz montaż wrzecion po wykonanym remoncie
  • dynamiczne doważanie wrzecion bez konieczności demontażu
  • protokoły wyważania, docierania, bicia promieniowego i osiowego

Nasi inżynierowie posiadają nowoczesne narzędzia kontrolno-pomiarowe oraz wiedzę i długoletnie doświadczenie.

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany
naszymi produktami?

+48 602 609 059

itt@itt-technika.pl

Szukasz kontaktu
do naszego serwisu?

+48 602 185 427

serwis@itt-technika.pl

Kalkulator leasingu

Raty leasingu w wariancie
dla 60 i 84 miesięcy.

Oblicz ratę