Informacje o ITT-Technika

JAKOŚĆ NASZEJ PRACY JEST GWARANTOWANA PRZEZ WARTOŚCI JAKIE WYZNAJEMY

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie obrabiarek CNC. ITT - TECHNIKA OBRABIARKI CNC jest dilerem na Polskę renomowanych producentów obrabiarek, takich jak HARDINGE & BRIDGEPORT, MAIER oraz MATEC.

W naszej ofercie posiadamy również obrabiarki specjalistyczne, są to dłutownice oraz przeciągarki FRÖMAG, walcarki do gwintów oraz wielowypustów PEE-WEE, zgrzewarki tarciowe MTI Welding Technologies.

Zaufanie

W ITT - TECHNIKA kierujemy się wartościami, które budują obustronne zaufanie. Przykładamy ogromną wagę do wzajemnych relacji, opartych o precyzyjne zrozumienie potrzeb oraz poszanowanie w biznesie.

Jakość

Cechuje nas staranność, sumienność oraz terminowość wykonywanych prac. Do każdego projektu podchodzimy w sposób rzetelny, tak aby nasze działania przynosiły Klientom maksymalne korzyści. Mamy świadomość, że jakość wykonanych usług oraz ich terminowość przekładają się na sukces naszego Kontrahenta.

Partnerstwo

Współpraca oparta na partnerskiej relacji jest filarem naszej działalności. Wieloletnie kontakty z naszymi Klientami potwierdzają zaufanie jakim nas darzą.

Siedziba firmy: