PEE-WEE – walcarki do gwintów oraz wielowypustów, szlifierki bezkłowe

Walcarki do gwintów niemieckiej firmy PEE-WEE to od dziesiątek lat uznana na świecie marka.

Strona producenta:

Sprzedaż:

itt@itt-technika.pl
tel. +48 602 609 059


Serwis:

serwis@itt-technika.pl
tel. +48 62 740 90 42

Video:


Zobacz nas na youtube:


Do pobrania:

Nasza firma jest dystrybutorem specjalistycznych maszyn do formowania gwintów na zimno, walcowania molet, walcowania wielowypustów oraz profili specjalnych. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć walcarki do gwintów, którymi są znane od dziesięcioleci renomowane walcarki UPW.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia przeznaczone są do takich procesów formowania na zimno jak walcowanie gwintów, walcowanie wielowypustów oraz innych specjalistycznych prac. Pochodzą od renomowanego producenta, jakim jest niemiecka firma PEE-WEE.

Walcarki UPW produkowane przez firmę PEE-WEE wyposażone być mogą w systemy automatyzacji załadunku oraz rozładunku detali, tak że pracować mogą w sposób maksymalnie wydajny, w pełni automatycznie w trybie ciągłym.

Walcarki UPW obecne są w wielu gałęziach przemysłu, poczynając od przemysłu samochodowego, lotniczego a na produkcji elementów złącznych kończąc.

Firma PEE-WEE specjalizuje się ponadto w produkcji walców do wszelkich typów gwintówmetrycznych, gwintów calowych, trapezowych oraz gwintów i profili specjalnych. Bogate doświadczenie oraz zastosowanie stali specjalnych pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych wyników, jeśli chodzi o żywotność walców, czego efektem jest niski koszt jednostkowy produktu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wydajnymi doskonałym jakościowo procesem walcowania detali, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści chętnie pomogą każdemu klientowi. Czekamy na Państwa wiadomości oraz telefony.

Specjalizacja firmy:

  • walcarki UPW oraz UPW CNC
  • szlifierki bezkłowe do wałków
  • walcarki segmentowe, bardzo wydajne - do 14.000 detali/h
  • walcowanie gwintów oraz różnego rodzaju profili i walcowanie wielowypustów
  • obróbka rur

Poniżej przedstawiamy poglądowe zdjęcia oferowanych przez naszą firmę maszyn, jakimi są walcarki do walcowania gwintów, czy też walcarki do walcowania wielowypustów.

walcowanie wielowypustów

Referencje

firmy

Do pobrania